• Sendikamıza üyelik işlemlerini e-devlet üzerinden yapabilirsiniz.
  • »Üyelik işlemlerini TÜMTİS’e Nasıl Üye Olunur? Bölümünden takip edebilirsiniz...
AMBAR SÖZLEŞMELERİ BAŞARIYLA VE YENİ KAZANIMLARLA TAMAMLANDI Reviewed by Momizat on . Örgütlü bulunduğumuz nakliyat ambarlarında 2017 Nisan ayı itibarıyla başlayan toplu sözleşme görüşmeleri başarıyla sonuçlandı. Türkiye genelinde çok sayıdaki iş Örgütlü bulunduğumuz nakliyat ambarlarında 2017 Nisan ayı itibarıyla başlayan toplu sözleşme görüşmeleri başarıyla sonuçlandı. Türkiye genelinde çok sayıdaki iş Rating: 0
Home » EMEK HABERLERİ » AMBAR SÖZLEŞMELERİ BAŞARIYLA VE YENİ KAZANIMLARLA TAMAMLANDI

AMBAR SÖZLEŞMELERİ BAŞARIYLA VE YENİ KAZANIMLARLA TAMAMLANDI

Örgütlü bulunduğumuz nakliyat ambarlarında 2017 Nisan ayı itibarıyla başlayan toplu sözleşme görüşmeleri başarıyla sonuçlandı. Türkiye genelinde çok sayıdaki işyerini kapsayan 2017-2019 yılı sözleşmeleri ile ücret ve sosyal haklarda önemli artışlar sağlandı.

ambar_izmir2

Adana, Mersin, Ankara, Kayseri, Konya, Gaziantep, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, İzmir ve İstanbul’da kurulu işyerlerini kapsayan TİS’ler ile ücretlerde % 12 ile % 30 arasında değişen oranlarda zam alındı. İmzalanan TİS ile ikramiye ve sosyal haklarda önemli artışlar elde edildi.

TİS görüşmeleri Genel Başkanımız Kenan Öztürk ile genel merkez yöneticilerimiz, şube başkan ve yöneticilerimiz ile işyeri temsilcilerimizin katılımıyla sürdürüldü.

Sendikamız, yeni dönem ambar sözleşmelerine aylar öncesinde hazırlandı. Üyelerimizin görüşü ve onayı alınarak imzalanan TİS’ler ile kazanılmış haklar korundu ve yeni kazanımlarla sonuçlandırıldı.

© CopyLeft