ITF’den Yaşar ve Hasan için başsağlığı mesajı

ITF Kara Taşımacılığı bölüm sorumlusu Mac Urata’nın trafik kazasında yitirdiğimiz Bursa şube sekreteri Yaşar Dündar ve Mali sekreteri Hasan Yetan ile ilgili göndermiş olduğu başsağlığı mesajı:
 
 
 
Değerli Meslektaşlar,
 ITF adında, arkadaşlarımız ve yoldaşlarımız Hasan Yetan ve Yaşar Dündar’ın, 22 Temmuz günü, zamansız ve trajik bir şekilde yaşamını kaybetmiş olmasından dolayı duyduğumuz derin üzüntü ve başsağlığı dileklerimizi ifade etmek istiyorum. Bursa’dan Antep’deki sendika kongresine katılmak için çıktıkları yolda trafik kazası geçirdiklerini öğrenmiş bulunuyoruz.
 Her iki arkadaşımız da çalışanların yaşam koşullarının ve işçi haklarının iyileşmesi için durmaksızın mücadele ettiler. Onların beklenmedik ölümleri sendika için büyük bir kayıp olacaktır. ITF ve bağlı sendikalarımız, onları ve onların işçi hareketine bağlılıklarını özleyecektir.
Lütfen en sevdiği insanları kaybetmiş olan aile ve arkadaşlarına samimi duygularımızı iletin. Eğer bu zor zamanda onlar için yapabileceğimiz bir şey varsa lütfen haberdar edin.
Ruhları rahat olsun. Mücadeleyi sürdüreceğiz.
 Saygılarımla
 Mac Urata
Bölüm Sekreteri
ITF Kara Taşımacılığı Bölümü